GLOBAL INNOVATIONS

Стабілізатори напруги

Наш магазин професійно займається продажем стабілізаторів напруги провідного українського виробника приватного підприємства “ЛВТ”

З плином часу наші оселі обростають все більшою кількістю електроприладів. Нині важко й уявити наше повсякденне життя без холодильника чи мікрохвильовки. Проте оскільки старі еклектромережі проектувалися з розрахунком на значно менші навантаження, перепади напруги у мережі стали сьогодні досить звичним явищем. Дуже часто такі випадки закінчуються не просто блиманням лампи чи тьмяним світлом у кімнаті. Від таких електричних форс-мажорів можна вмить попрощатися зі своїм холодильником чи платою управління газового котла. Ми пропонуємо готуватися до таких неприємносей заздалегідь. Найкращий спосіб передбачити небезпеку виведення з ладу дорогого електроприладу у домі – встановлення стабілізатора напруги.
 
   Стабілізатор напруги – це пристрій, що автоматично підтримує заданий рівень напруги в електромережі. Працюючи у парі з вашим електроприладом, він бере на себе весь удар чергового стрибка напруги, – і ваш котел чи телевізор врятовано! Для захисту всіх пристроїв у будинку є можливість встановлення одного потужного, але дорогого, стабілізатора на вході електромережі в оселю, або встановлення менш потужних і значно дешевших стабілізаторів безпосередньо перед найціннішими приладами (газовий котел, телевізор, холодильник тощо).
 
   Ми пропонуємо широкий спектр малопотужних стабілізаторів напруги торгової марки LVT, що в залежності від принципа дії поділяються на два основних типи:
  • електромеханічі стабілізатори (релейний тип);
  • сімісторні стабілізатори (електронний тип).
   Ці прилади сьогодні є незамінними чи не в кожній оселі, адже легко допомагають вберегтися від запаху підсмажених дротів та зайвих витрат коштів і нервів.
    Ми продаємо лише якісний та сертифікований товар, з яким ви можете почувати себе безпечно, наші ціни на колонки невисокі та прийнятні для більшості покупців.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.