GLOBAL INNOVATIONS

Фільтра на воду
ІННОВАЦІЯ
Якщо не дозволяти накипу кристалізуватися (інгібувати процес росту кристалів), солі жорсткості залишаються в розчиненому стані й не утворюють твердих відкладень. Активна речовина СВОД-АС — це протинакипний реагент харчового класу, “посаджений” всередині аніоніту за технологією, розробленою і запатентованою вченими Науково-дослідного і проектного інституту “Водоочисні технології”.

СВОД-АС захищає нагрівальний елемент від утворення накипу та інших відкладень. Запобігає перевитраті енергоносіїв. Кожен міліметр сольових відкладень (накипу) збільшує споживання енергоносіїв до 10%. З часом технікабез засобів захисту від накипу починає споживати більше, ніж техніка, захищена СВОД-АС. Захищає запірну арматуру, внутрішні поверхні та деталі від передчасного зношування. Знижує витрати на роботу пристроїв та продовжує термін служби техніки.

Фільтр “СВОД” Знезалізнення знижує вміст заліза у воді до нормативних показників (0,2-0,3 мг/л), а також видаляє марганець. Ефективний при будь-яких показниках заліза.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.